Zastoupení společnosti: Nolte Holzwerkstoff

Produkty společnosti Nolte Holzwerkstoff

Naše materiály vyráběné ze dřeva.
Zaručují nejvyšší kvalitu při všech aplikacích.
AirMaxx, EcoMaxx und UltraMaxx dodáváme také jako DecoMaxx, tedy laminovaný nebo foliovaný.

Maxx

Velikost vítězí!

Pod označením Maxx se skrývá naše základní dřevotřísková deska z Porýní. Vyznačuje se hustým středem a její kvalita je vysoce ceněna našimi zákazníky, a to jak výrobci, tak i velkoobchodníky, potažmo truhláři. Její kvalita je velmi vhodná i pro foliování či další povrchové úpravy.

DecoMaxx
Jedinečnost vítězí!

Naše laminované nebo foliované desky dodáváme pod označením DecoMaxx. Povrchové úpravy provádíme na největším lisu s krátkým cyklem v Evropě, dokážeme zpracovat desku o velikosti 17 m2. To přináší našim zákazníkům výhody v podobě optimálního prořezu. Nabízíme mnoho dekorů a povrchů.

AirMaxx
Lehkost vítězí!

AirMaxx označuje lehký materiál a ideální produkt pro všechny, kteří chtějí spojit moderní design s lehkostí. AirMaxx se snadno opracovává, snadno přepravuje a nabízí celou řadu způsobů použití. AirMaxx najdete v nábytku, v pracovních deskách nebo při stavbě lodí nebo karavanů. AirMaxx lze povrchově upravovat a dále zpracovávat stejně, jako jste zvyklí u běžné dřevotřískové desky. To je největší výhoda desky AirMaxx oproti voštinovým deskám

EcoMaxx
Životní prostředí vítězí!

EcoMaxx je nábytkářská deska vyráběná z lepidla s nízkým obsahem formaldehydu. Tím splňuje požadavky zákazníků jako je IKEA, splňuje požadavky kalifornských norem (CARB) nebo japonských norem (F****). Společně s dodavateli lepidel intenzivně pracujeme na optimalizaci lepidel a výrobních postupů, abychom se vypořádali s vyššími náklady při výrobě desek EcoMaxx.

UltraMaxx
Síla vítězí!

UltraMaxx se nazývá naše CE certifikovaná dřevotřísková deska, kterou najdete například jako spodní část počítače či podlahy v přepravě. Všude tam, kde potřebujete zvýšené požadavky na pevnost, jsou desky UltraMaxx správným řešením. UltraMaxx jsme vyvinuli společně s naším zákazníkem. Vždy pozorně nasloucháme požadavkům a potřebám našich zákazníků.

Formátování a balení
Servis vítězí!

Naše materiály na bázi dřeva dodáváme jako velké formáty až do šíře 2600mm nebo jako přesné přířezy v pro vás optimálních rozměrech. Přířezy dodáváme zajištěné ocelovou nebo umělohmotnou páskou, s nebo bez krycích desek, hranolků nebo ochrany hran. Jsme flexibilní.

Náš zákazník vítězí!

Naši zákazníci

Naši zákazníky najdete v celé Evropě. Naše materiály na bázi dřeva dodáváme včas a to kamiony. Naše výrobky jsou dnes používány například:

  • V exklusivním nábytku v ložnicích
  • V sektoru demontovaném nábytku
  • V kuchyních
  • V kuchyňských pracovních deskách
  • Ve vybaveních objektů
  • Ve vybavení obchodů a při stavbě stánků na veletrzích
  • V kancelářském nábytku
  • V počítačích
  • V přepravě a logistice
  • Při výstavbě lodí a karavanů

Dodáváme kvalitu a servis

Naše výrobky splňují požadavky norem našich zákazníků. Shoda výrobků s normami je pravidelně posuzována nezávislými instituty jako je WKI. Na zvláštní požadavky zákazníků potom vyvíjíme a používáme vlastní zkušební postupy. Tak jsme schopni plnit různorodé požadavky na naše desky: desky s nižším obsahem formaldehydu, kvalitní desky pro foliování nebo desky s lepšími vlastnostmi v ohybu pro výrobu podlah – to je jen část spektra, které s našimi zákazníky vyvíjíme. Také při výběru dekorů dokážeme velmi pružně reagovat na přání našich zákazníků, zejména pokud jde o dekory, gramáže papírů a struktury. Úzké vztahy s našimi výrobními nábytkářskými továrnami nám dovolují vyvíjet a intenzivně v provozu testovat speciální výrobky, jako je například AirMaxx. Proto můžeme naše zákazníky ujistit, že lze naše nové výrobky skutečně v praxi dlouhodobě a úspěšně používat. K našim službám připočítejte ještě promyšlené logistické koncepty, které obsahují dodávky Just-in-Time nebo Just-in-Sequence dodávka, faktura.

Obchodní podmínky

(pro stažení, klikněte na vlajku)

Název Formát Česky Německy
Obchodní podmínky společnosti Nolte Holzwerkstoff Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky


Kontakty

Nolte Holzwerkstoff GmbH & Co. KG
Konrad-Nolte-Straße 40
76726 Germersheim