Werzalit - Balkóny

Vaše výhody na první pohled

  • Prakticky neomezená svoboda designu
  • Všechno z jedné ruky
  • Kompletní nebo částečná řešení
  • Výhodné řešení díky materiálům, které vydrží
  • Snadná údržba
  • Bohatý sortiment příslušenství
  • PEFC - z certifikovaného dřeva
  • až 10 let záruka

Osobní svoboda a krásné výhledy

Program balkónů WERZALIT Vám nabízí jednotlivé moduly - balkónové obklady, konstrukce zábradlí a příslušenství, a kromě toho i kompletní balkónový systém. Balkóny WERZALIT se vyznačují vysokou bezpečností a kvalitními materiály s dlouhou životností, ale také atraktivním designem a téměř neomezenými designovými a konstrukčními možnostmi.

Moderní budování a plánování

Program balkónů WERZALIT nabízí projektantům a architektům téměř neomezenou volnost při navrhování vzhledu budov. Balkónové systémy jsou dodávány kompletně společností WERZALIT, a proto můžete těžit ze zkušeností našich partnerů. Odborníci Vám pomohou během plánování i při výběrovém řízení.

Zvyšte hodnotu Vaší nemovitosti

Pro bytová družstva i vlastníky nemovitostí znamená výběr balkónů WERZALIT zvýšení hodnoty jejich majetku. Prvotřídní materiály zaručují vysokou efektivnost vložených nákladů a nízké výdaje na údržbu. Výběr balkónů WERZALIT zaručí kvalitu, která se vyplatí.


Balkónové profily. Osobitý styl

Náhled: Balkónové profily - Osobitý styl

U balkónových profilů máte možnost volby mezi různými dlouhými a krátkými profily. Celá řada variant montáže umožňuje různé návrhy designu.

Osobitý design

Ať už je architektonický styl Vaší stavby jakýkoli, v sortimentu obkladů WERZALIT najdete ten pravý. Můžete si vybrat z široké nabídky barev a dekorů dřeva a můžete si hrát s různými způsoby montáže. Dlouhé profily mohou být upevněny horizontálně, vertikálně nebo diagonálně. Jednotlivé varianty lze dokonce kombinovat.

Otevřeno, ale přesto chráněno

Balkónové profily WERZALIT poskytují mimořádnou výhodu. Otevřená konstrukce vytváří při pohledu zvenku lehký a elegantní vzhled. I přesto je ale Vaše oblíbené místo k sezení chráněno - vždy podle mezer mezi profily - před zvědavými pohledy. Užívejte si výhled a neomezujte své soukromí.


Obkladové panely square - Čistá alternativa

Náhled: Obkladové panely square - Čistá alternativa

Velké formáty a dlouhá životnost

square, obkladový panel od WERZALITu představuje velkoplošnou variantu v oblasti balkónových obkladů. Panely jsou vyrobeny z vysokotlakých laminátů s dlouhou životností, které jsou odolné proti povětrnostním vlivům a mají téměř nezničitelný povrch. Obkladové panely square jsou dostupné v široké paletě barev a dekorů.

Od domovů až po průmyslové stavby

Díky svým velkým rozměrům nejsou panely square vhodné pouze pro obytné budovy, ale také pro navrhování průmyslových fasád. Obkladové panely lze využít dokonce i pro obklady sloupů a soklů.

Upevňovací systém systema - dobrá volba

Upevňovací systém systema - dobrá volba

Upevňovací systém systema nabízí maximum. Je testován na bezpečnost a nabízí širokou škálu individuálních možností. Splňuje veškeré požadavky předepsaných technických norem, konstrukčních předpisů a technických směrnic pro kovová zábradlí a bezpečnostní zábrany. WERZALIT nabízí různé možnosti upevnění na betonové desce, v závislosti na místních stavebních podmínkách.


Rozšířený balkónový systém modula 400 - Chytře navrženo

Rozšířený balkónový systém modula 400 - Chytře navrženo

modula 400 od WERZALITu je kompletní modulární balkónový systém, který využívá podpůrných tyčí a je vhodný jak pro nové, tak i pro renovované stavby. Systém je certifikovaný do posledního detailu a splňuje předpisy jak orgánů stavebních úřadů, tak i DIN norem. Dobře pojaté řešení detailů zajistí, spolu s vysoce kvalitním materiálem bezpečnost, dlouhou životnost a rychlou montáž. modula 400 nabízí téměř neomezené možnosti při navrhování balkónů.

Podrobnější informace, nabízené varianty

Podrobnější informace, včetně nabízených variant jednotlivých produktů naleznete v našich brožurách.

(pro stažení, klikněte na vlajku)

Název Formát Česky Slovensky
Přehled všech produktů Werzalit Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky