Werzalit - Fasády


Vaše výhody na první pohled

  • Téměř neomezené možnosti designu
  • Vhodné jako částečná, nebo kompletní fasáda
  • Odolné povětrnostním vlivům, nerozbitné, tvarově stabilní a pevné v lomu
  • Lze také použít s běžnými tepelně izolačními materiály
  • Snadná péče
  • Nízké náklady na údržbu
  • Komplexní sortiment příslušenství
  • Až 10 let záruky

Inovativní stavební design

Kromě vzhledu jsou další klíčová kritéria pro hodnocení fasád odolnost proti povětrnostním vlivům a dlouhá životnost. Díky inovativním materiálům nabízí WERZALIT dlouhodobě krásné fasády, které se vyznačují odolností proti vlhkosti, horku a mechanickému namáhání. Fasády jsou navíc odolné vůči hmyzu, termitům a mohou být použity v situacích, ve kterých jsou kladeny nejvyšší požadavky na tepelnou izolaci.

Trvalá tepelná izolace vnějších zdí

Při použití fasádového systému WERZALIT jako celkové fasády poskytuje veškeré veškeré výhody odzadu odvětrávané fasády. Odvětrávaný prostor zajišťuje nepřetržitou cirkulaci vzduchu, odstraňuje vlhkost ze stavby, nebo během využívání, a chrání tak vnější stěnu před možným funkčním poškození. Fasádové systémy se navíc velice snadno přizpůsobují různým tloušťkám izolace. To umožňuje uspokojit i ty nejvyšší tepelně-izolační požadavky s využitím typických vnějších tepelně-izolačních materiálů.


Fasádové profily Selekta - působivě univerzální

Fasádové profily Selekta - působivě univerzální

Fasádové profily selekta nabízí téměř neomezené designové možnosti. Profil může být montován vertikálně, horizontálně, diagonálně nebo, při použití speciálních připevňovacích svorek, také v klasickém stylu překrývaných palubek. Osm přirozených dřevodekorů a přes padesát barevných dekorů nabízí bezpočet barevných variant při různých aplikacích. Robustní akrylátový povrch s jemně porézní strukturou dřeva zaručuje dlouhou životnost, odolnost proti povětrnostním vlivům a nenáročnou údržbu. Komplexní výběr příslušenství, které je odolné proti korozi, uspokojí individuální přání s důrazem na řešení detailů. Velké upevňovací rozteče a vysoká úroveň prefabrikace zajistí rychlou a ekonomickou montáž.


Fasádové profily heritage-selekta - jednoduchá montáž

Fasádové profily heritage-selekta - jednoduchá montáž

Fasádové profily heritage-selekta se vyznačují neuvěřitelně jednoduchou montáží, protože nejsou závislé na spodní konstrukci. Za spárami se nevyžadují žádné latě. heritage-selekta je vhodná pro horizontální a vertikální montáž - od levého spodního rohu k pravému hornímu. Profily jsou na kratší straně spojeny překrytím. Díky tomu jsou profily spojeny na všech čtyřech stranách. heritage-selekta nabízí nepřeberné množství barevných variant pro různá použití: osm dřevodekorů a přes padesát barevných dekorů. Díky velkému krycí šířce cca 155 mm a relativně nízké hmotnosti cca 9.7 kg/m2 lze heritage-selekta instalovat velice snadno a rychle. Budete profitovat z nižších požadavků na množství materiálu.

Fasádové profily Siding - klasický tvar, moderní vzhled

Fasádové profily Siding - klasický tvar, moderní vzhled

Fasádový profil siding se pokládá zásadně horizontálně a přitom vyniká klasický vzhled překrývaných palubek. Podle toho, zda jsou profily použity pro celkovou fasádu nebo pouze pro její část, propůjčují budovám vzhled buď klasický nebo moderní. Celý svět desénových variant otevírá fasádě siding více než 50 unibarev na robustním profilovaném povrchu se strukturou perla.

Prefabrikované, překrývající se podélné spoje tvoří uzavřené spáry a umožňují zhotovení fasády s minimálním prořezem. Vedle siding 152 vám nabízíme nyní také siding 202. Díky své velké krycí šířce nabízí siding 202 obzvláště dobrou stabilitu a izolaci.

Díky výhodné délce profilu 3,66 m může montáž provádět jediný člověk. Rozsáhlý, dobře koncipovaný sortiment příslušenství z práškově lakovaného nebo eloxovaného hliníku zajistí efektivní instalaci. Hospodárnost novostavby, přestavby nebo opravy vždy závisí velkou měrou na rychlosti. siding tento předpoklad bezezbytku splňuje.

Fasádový profil heritage - Stylový vzhled

Fasádový profil heritage - Stylový vzhled

Fasádový profil heritage spojuje klasickou formu fasády siding se strukturovaným povrchem fasády selekta. heritage s více než 50 barvami nabízí všechny možnosti pro stylový vzhled fasády.

heritage je určena výhradně pro vodorovnou montáž. Profil se pokládá buď nad sebe a nebo jako palubka. Díky předpřipraveným překrývajícím se délkovým spojům umožňuje heritage perfektní vzhled fasády s uzavřenými spárami.

Způsob pokládání heritage má pozitivní vliv na pořez. Navíc se nechá profil vzhledem ke své vhodné délce bez problémů pokládat jednou osobou. Volba fasády heritage není cenově příznivá jen díky prořezu. O dlouhou životnost, odolnost proti povětrnostním vlivům, jednoduchou a nenáročnou údržbu se postará silný akrylátový povrch.

Fasádové profily Structura. Jedinečný materiál, úderný vzhled

Fasádové profily Structura. Jedinečný materiál, úderný vzhled

Structura je první produkt, který využívá polymerovaný kompozit na bázi dřeva S2 (WPC) v oblasti fasád. Fasádové profily, které se dají použít z obou stran, přichází ve čtyřech výrazných barvách s kovovým nádechem. Speciální složení materiálu vytváří, díky prolnutí efektu dřevěných vláken a lesknoucích se částic barevného polymeru, různé barevné odstíny. Povrchová struktura linea je jemně rýhovaná, banda má široký, lištový vzhled.

structura může být montována horizontálně i vertikálně. Velká krycí šířka, velké upevňovací rozteče a praktické, robustní spony nahrávají rychlé a levné montáži. Díky šikovné délce profilů může být structura montována jedinou osobou. WERZALIT také nabízí komplexní systém různých zakončovacích profilů.

Obkladové panely Square. Velkoformátové a moderní

Obkladové panely Square. Velkoformátové a moderní

Square je obkladový panel s povolením stavebního úřadu, který je ideální pro moderní, výrazné fasádové designy. Vysokotlace laminované panely jsou natřeny na obou stranách a jsou dostupné ve dvou tloušťkách a třech velikostech. Velké formáty se hodí na rozsáhlé obkladové plochy obytných budov a průmyslových fasád. Obkladové panely Square jsou výjimečně odolné proti rozměrovým změnám, jsou samonosné a velmi odolné proti ohybu díky vysoké pružnosti.

Square nabízí širokou škálu možností upevnění:
viditelné našroubování, nýtování, lepení nebo zadní ukotvení na nosný rám. Se Square se snadno pracuje a i montáž je jednoduchá.

Podrobnější informace, nabízené varianty

Podrobnější informace, včetně nabízených variant jednotlivých produktů naleznete v našich brožurách.

(pro stažení, klikněte na vlajku)

Název Formát Česky Slovensky
Přehled všech produktů Werzalit Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky
Podrobný prospekt - fasády 2014 Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky
Návod na montáž - fasádový profil selekta a heritage_selekta Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky
Návod na montáž - fasádový profil siding Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky
Návod na montáž - fasádový profil structura Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky