Werzalit - Okenní parapety

Vaše výhody na první pohled

 • Široký výběr tvarů, dekorů a rozměrů
 • Mimořádně kvalitní a s dlouhou životností
 • Tvarově stabilní
 • Odolné vůči UV záření
 • Odolné vůči vlhkosti ve stavbách
 • Rezistentní vůči potravinám
 • Snadno se čistí
 • 25 let záruka
 • PEFC-certifikováno
 • Dodávka - připraveno k montáži
 • Žádný odpad materiálu, žádné riziko prořezu
 • Ohraněno ABS hranou v nábytkářské kvalitě
 • Precizní provedení na našem CNC zpracovatelském centru

Důraz na mimořádnou kvalitu

Ať už se jedná o novostavbu či rekonstrukci - parapety musí vždy splňovat náročné požadavky na fyzikální vlastnosti stavebního materiálu. Okenní parapety WERZALIT jsou vyráběny podle patentovaného výrobního postupu jako vysokotlaké výlisky. Jsou odolné vůči stavební vlhkosti, tvarově stabilní a mají dlouhou životnost. Parapety WERZALIT zkrátka představují kvalitu ve všech ohledech.

Stylový výhled

Při vybavování interiéru je volba odpovídajícího parapetu také otázkou estetiky. Ať už hledáte decentní nebo dominantní pokojový prvek, WERZALIT Vám nabízí široký výběr tvarů, dekorů a rozměrů. Naše okenní parapety jsou dostupné v klasickém i moderním designu a dokonce i jako systémy pro vedení instalací.

Kvalita na základě zkušeností

Okenní parapety jsou vyráběny s velkou péčí a z pečlivě vybraných materiálů. WERZALIT disponuje jíž padesátiletou zkušeností ve výrobě lisovaných dílů. Z těchto zkušeností těží jak při výběru surovin, tak i při vlastním výrobním procesu.


Okenní parapety compact - strohý a moderní

Okenní parapety compact - strohý a moderní

Vnitřní okenní parapety compact

Vnitřní okenní parapety compact vynikají moderním, strohým vzhledem s výrazným zkosením přední hrany a elegantním profilem. Díky vlastnostem materiálu jsou vhodné do soukromých i veřejných prostor.

Systém parapetů pro vedení instalací compact

V komerčních a renovovaných stavbách umožňuje systém pro vedení instalací compact perfektní a jednoduchá řešení. Profily je možné instalovat i na již existující parapety. Může se tudy vést topné potrubí nebo kabelová instalace.


Okenní parapety exclusiv - klasické, krásné tvary

Okenní parapety exclusiv - klasické, krásné tvary

Vnitřní okenní parapety exclusiv

34 mm široká, tvarovaná hrana propůjčuje kvalitním vnitřním okenním parapetům exclusiv klasický vzhled. Robustní, tvarově stabilní a snadná údržba. Díky těmto materiálovým vlastnostem jsou okenní parapety perfektní jak pro soukromé, tak i veřejné budovy.

Systém parapetů pro vedení instalací exclusiv

Systém parapetů pro vedení instalací exclusiv je jednoduchým řešením u nových budov nebo při renovacích, případně při nutných opravách instalací. Profily je možné instalovat i na již existující parapety. Může se tudy vést topné potrubí nebo kabelová instalace.

Okenní parapety expona - čistý design

Okenní parapety expona - čistý design

Vnitřní okenní parapety

Rovná, kolmá přední hrana olepená ABS páskou v nábytkářské kvalitě je dominantním znakem vnitřních okenních parapetů expona. S dekory kámen, dřevo i různými barevnými dekory je expona dostupná s povrchy, které jsou příjemné na dotyk a zároveň se o ně snadno pečuje. Ať už mají strukturu hladkou, perličku nebo jemnou texturu. Nabízíme nově přední hrany ABS buď ve stejném, nebo v kontrastním dekoru vůči povrchu parapetu. Nově jsme zařadili do programu moderní Multiplex optiku.


Podrobnější informace, nabízené varianty

Podrobnější informace, včetně nabízených variant jednotlivých produktů naleznete v našich brožurách.

(pro stažení, klikněte na vlajku)

Název Formát Česky Slovensky
Přehled všech produktů Werzalit Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky
Podrobný prospekt - okenní parapety Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky
Návod na montáž - okenní parapety Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky