Werzalit - Stolové desky

Vaše výhody na první pohled

  • Mnoho dostupných designů
  • Osobitá designová řešení
  • Stabilní a robustní
  • Bezproblémové povrchy se snadou péčí dle DIN EN 438
  • Odolné proti počasí a UV záření
  • Odolné proti teplu
  • Udržitelné: PEFC - certifikováno
  • TÜV - certifikováno

Trvale krásné designy

Příjemná atmosféra je to hlavní, díky čemu si návštěvu restaurace užijete. Stolové desky WERZALIT nabízí v bohaté škále dekorů a tvarů pro každý vkus to pravé. Patentovaný výrobní postup zajišťuje, že desky udrží krásný vzhled po dlouhou dobu.

Robustní a snadné na údržbu

Slunce, déšť, popel, kyselina a tuk - stolové desky musí vydržet hodně, zvláště venku. Stolové desky od WERZALITu snesou téměř vše beze stopy. Jsou nepředstavitelně odolné proti mechanickým, tepelným a chemickým vlivům. Hladký, uzavřený povrch tvoří se zhuštěným jádrem homogenní celek bez spojů, snadno se čistí a splňuje hygienické požadavky profesionálního potravinového průmyslu. Rozsah dekorů sahá od klasických po moderní, od jednoduchých po extravagantní, od jemných až po šokující. Podle potřeby splyne design s atmosférou nebo na sebe upoutá pozornost.


Stolové desky - tvary

Stolové desky nabízíme v těchto tvarech:
Tvary nabízených stolových desek.

Stolové desky - Scena

Stolové desky - Scena

Bosco - Teplo dřeva

Porozhlédněme se po kultuře mezinárodního interiérového designu: čistý sever, romantické středomoří nebo exotická extravagance - kolekce Bosco otevírá svět hřejivých tónů dřeva a elegantních povrchů. Škála designů sahá od světlého javoru a buku po tmavé wengé, od dřeva a obilovin, přes splétané a tkané struktury, až po dekor kávových zrn. Dynamická a příjemná přírodní kolekce.

Scena Terra - Krása přírody

Vzrušující kolekce Terra představuje zajímavou škálu různých dekorů - od mramorových a žulových povrchů až k uměleckým mozaikám a fascinujícím tématům připomínajícím hadí kůži. Barevné spektrum nabízí decentní šedé a béžové tóny, stejně tak jako tmavší odstíny. Terra sází na rozmanitost přírody.

Punto - Inspirace designem

Pokud milujete souhru tvarů a barev, je Punto přesně Váš styl. Chladné, ohnivé nebo tlumené pastely. Dekory kolekce Punto představují bohatou škálu stylů. Květinové vzory zdobí stolové desky s fantaziemi: romanticky jemnými nebo ve vysoce kontrastním retro stylu. Ať už upřednostníte cokoli, je tato rozmanitá kolekce právě pro Vás!

Vivo - Radost z barev

Je jenom na Vás, zda své hosty raději okouzlíte jemnými práškovými tóny, nebo je ohromíte výraznými barvami. Vivo totiž neomezuje Vaši představivost. Můžete například kombinovat harmonický vzhled židlí, vytvořit atraktivní kontrasty nebo prostě vybrat rozdílné barvy pro každý stůl. S kolekcí Vivo je svět prostě o trochu barevnější.

Arte - Stoly jako umění

Kolekce Arte zdobí Vaše stoly nádhernými vzory. Harmonické, atmosférické kompozice barev připomínají barvy vody a techniky batiky s jemnými linkami a tvary, které zdůrazňují větší prvky. Posouvá kreativní design stolů na vyšší úroveň. Individualita a umělecká citlivost z této kolekce přímo vyzařují. Dekory jako abstraktní umění - to je Arte.

Stolové desky - Tavola

Stolové desky - Tavola - Classic

Classic - Stolová kultura v čisté formě

Stolová deska tavola se svými stylovými hranami začala kolekcí Classic. Utlumené, opatrné barvy v teplých i studených tónech, klasické dekory v kamenných nebo dřevěných stylech a vysoce kontrastní hranice - to je podstata série Classic. S těmito dekory snadno navodíte atmosféru vídeňské kavárny nebo třeba italského gelateria.


Studio - Zvláštní druh kouzla

Kolekce Studio zachovává klasický styl kolekce Classic a posouvá jej v jednom významném detailu: posunutí stylové hranice dále ke středu stolu. Povrch je přerušen pro jemný vzhled, který propůjčuje okouzlující nádech extravagance. Studio - pro ty, co milují něco zvláštního.


Individua - Stolové desky s Vaším logem

Individua - Stolové desky s Vaším logem

Individua stolové desky s Vaším logem od společnosti WERZALIT zajistí skvělý dojem při různých událostech - obchodních veletrzích a propagačních akcích. Ať už jde o oslavy, dlouhodobou reklamu nebo prodej, jsou ideálním místem pro Vaši značku.Tavilo - To nejlepší ve stolovém designu

Stolové desky Tavilo - To nejlepší ve stolovém designu

Kolekci Tavilo dominují jasné tvary a čistá elegance v kombinaci s jemnými dekory. Volba této kolekce znamená volbu osobnosti a kvality - hodnot, které nikdy nevyjdou z módy.

Forma i funkce jsou v kolekci tavilo perfektní. Vysoce stlačený materiál má neobyčejně odolnou, lehkou texturu povrchu a nabízí vlastnosti, díky kterým se hodí k venkovnímu použití. Světlé, odolné proti počasí a proti poškrábání - stolové desky tavilo se vyznačují odolností a dlouhou životností. Aby si desky zachovaly svou krásu, neměly by být stohovány a čištěny abrazivními látkami.

Dva návrhy v devíti dekorech

Tavilo je dostupné ve dvou provedeních: „Plano“ je čisté s uzavřeným povrchem a jasnými liniemi. „Divido“ má výjimečnou atmosféru s lemovaným povrchem. Obě designové varianty jsou dostupné v devíti dekorech.

Podrobnější informace, nabízené varianty

Podrobnější informace, včetně nabízených variant jednotlivých produktů naleznete v našich brožurách.

(pro stažení, klikněte na vlajku)

Název Formát Česky Slovensky
Přehled všech produktů Werzalit Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky
Podrobný prospekt - stolové desky 2016 Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky