Werzalit - Zástěny a ploty

Vaše výhody na první pohled

  • Mnoho možností použití
  • Jednoduchá montáž jedinou osobu
  • Snadná a nenáročná údržba
  • Promyšlený systém od jediného výrobce
  • Hodnotný, odolný proti počasí a s dlouhou životností
  • 5 let záruka

Stylová ochrana před cizími pohledy

Obě zástěny WERZALIT terraza a structura nabízí opravdovou alternativu ke klasickým dřevěným plotům. Obě jsou vyrobeny z S2 polymeru na bázi dřeva (WPC) a přesvědčí nejen svojí dlouhou životností a odolností proti povětrnostním podmínkám, ale i svojí variabilitou při navrhování zástěny. Atraktivní design také zajišťuje venkovní soukromí.Pohledový profil terraza - Dotváří prostor

Zástěny - Werzalit Terraza

Ať už jako plot, přístřešek pro auto nebo zakrytí prostoru pro popelnice, možnosti použití zástěny terraza jsou téměr bez hranic. Přesvědčí svým atraktivním, přirozeným vzhledem.

Nesčetné varianty použití

Profil terraza se vyznačuje jemným drážkováním na jedné straně a hrubým na straně druhé. Tato charakteristická vlastnost umožňuje efektní sestavení zástěny. Máte volbu ze čtyř barev: terracotta, topino, marrone a carbone. Velmi účelně se nechají zástěny použít ve spojení s jinými materiály jako je sklo, kámen a nebo s gabiony.Pohledový profil structura - Prostor pro soukromí

Zástěny - Werzalit Structura

Opalování, hraní nebo oslavy lze provádět za zástěnou structura zcela nepozorovaně. Nechá se také výborně použít jako plot nebo obklad například přístřešeku pro auta.

Moderní architektonické akcenty

Pohledový profil structura přesvědčí svými čtyřmi poutavými barvami s metalickým efektem black zinc (černý zinek), silver alu (stříbrný hliník) green a red copper (zelená a černá měď). Obě strany profilů mají různou strukturu, na jedné straně jemné linie, na druhé širší lišty, které se velmi dobře uplatní na velkých plochách. Naproti tomu nabízí tyto zástěny možnost dalších kombinací s materiály jako kámen, sklo a nebo s gabiony.


Podrobnější informace, nabízené varianty

Podrobnější informace, včetně nabízených variant jednotlivých produktů naleznete v našich brožurách.

(pro stažení, klikněte na vlajku)

Název Formát Česky Slovensky
Přehled všech produktů Werzalit Formát - pdfPDF Stáhnout česky Stáhnout slovensky